náš blog & život

Základní informace a pravidla

 

Od roku 2001 se zabýváme prodejem, rekonstrukcemi a údržbou tradičních, historických a památkově chráněných domů. Společně jsme zrekonstruovali památkově chráněný areál Novákův statek, který jsme vzkřísili téměř z popela, o čemž se můžete sami přesvědčit v naší rubrice realizace projektu. Odborný dohled nad rekonstrukcemi tradičních a historických objektů, provádíme již od roku 2001. Z této činnosti pramení velké množství zkušeností, které jsou ověřeny každodenní praxí a to jak mentální, tak fyzickou. 

  • Nejvíce se o nás dozvite, když si budete pročítat články v tomto blogu.
  • Snažíme se psát pozitivně. Nejsem příznivci obecného stěžování si. Dáváme přednost pozitivnímu myšlení a zejména pozitivním příkladům, jelikož to považujeme za jeden ze způsobů změny k lepšímu a to v jakékoli lidské činnosti. Dodává nám to energii a pomáhá motivovat k překonávání překážek.
  • Na drobné dotazy, případně e-mailové reakce na naše příspěvky Vám rádi v rámci možností odpovíme. Psát můžete na náš email: klimes@novakuvstatek.cz
  • Na odpovědi rozsáhlých e-mailových dotazů nám nezbývá dostatek času, proto se nezlobte, když na emaily odpovíme pouze krátce a někdy s časovou prodlevou. Odborný dohled nad údržbou a rekonstrukcí objektů si můžete objednat. Ceny za tyto služby jsou dle ceníku, který Vám rádi zašleme.   
  • Veškeré konstruktivní příspěvky jsou vítány :-)

 

Příjemně strávený čas na tomto blogu Vám přejí,

Jiřina a Jirka

 

  Zpět do Blogu                                        Foto: Petr Kaňka